Skin&Coat

 СКІН ЕНД КОАТ наппіввологі ласощі для котів
Skin&Coat

Шкіра та шерсть - це перша лінія захисту організму від негативних чинників навколишнього середовища. Для того, щоб шкіра  належно виконувала захисну функцію, її метаболізм потребує надходження необхідної кількості вітамінів, мікроелементів та амінокислот, таких як вітаміни В2, В3, В5, цинк та метіонін, а також омега-3 ненасичені жирні кислоти, що володіють протизапальними властивостями та необхідні для здоров'я та належного функціонування шкіри.

Ессенціальні компоненти у складі ласощів сприяють процесам регенерації шкіри та покращують якість шерсті.

НАПІВВОЛОГІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛАСОЩІ ДЛЯ КОТІВ З ПІДВИЩЕНИМИ ПОТРЕБАМИ У ДОГЛЯДІ ЗА ШЕРСТЮ (ДЛЯ ДОВГОШЕРСТНИХ КОТІВ, ПРИ ВИПАДІННІ ШЕРСТІ, В ПЕРІОД ВІДНОВЛЕННЯ ШЕРСТІ). 

Показання: для краси, здоров'я та блиску шерсті, особливо для котів шоу класу. Ласощі забезпечують здоровий ріст шерсті в період линьки та сприяють формуванню міцного кератинового шару кігтів. В якості допоміжної терапії при лікуваннях хвороб шкіри, шерсті та кігтів. 

Склад: картопля, лосось (15%), рідкий крохмаль, жир з оселедця (6%), гідролізована куряча печінка, колаген, висушена календула (5 г/кг). 

Гарантований аналіз: протеїн 17,0 %, жир 7,0 %, вологість 17,0 %, зола 5,0 %, клітковина 2,2 %.


Харчові добавки (в 1 кг):  цинк (E6), 120 мг, таурин 1500 мг, ніацинамід (3a315) 30 мг, пантотенат кальцію 4 мг, біотин 1,2 мг.
Інструкція із застосування: ласощі дають з руки

Рекомендована денна норма:  Вага кота (кг)    1  3  5  8
 К-ть шматочків в день   4  8  10  15

Доступно в упаковці: 100 г (280 шматочків, одна упаковка розрахована на 30 днів застосування для кота вагою 3 кг)ЖИР З ОСЕЛЕДЦЯ (БАГАТЕ ДЖЕРЕЛО ОМЕГА-3), КАЛЕНДУЛА, ОРГАНЧНИЙ ЦИНК, НІАЦИНАМІД, КАЛЬЦІЮ ПАНТОТЕНАТ, БІОТИН