Urinary

  УРІНАРИ наппіввологі ласощі для котів
Urinary


Інфекції сечовивідного каналу - це розповсюджена проблема у котів. Дуже часто ці проблеми супроводжуються больовим синдромом, частим сечовиділенням невеликим порціями, як правило, поза межами лотка. Журавлина, кропива та береза срібляста - це природне джерело вітамінів, антиоксидантів та речовин, що попереджають інфекції сечовивідного каналу. Ці речовини володіють антибактеріальними властивостями  та попереджають розповсюдження бактерій , утворюють захисний шар на слизовій оболонці сечового міхура, збільшують продукцію сечі та зменшують больові відчуття. 

Функціональні та неймовірно смачні ласощі з куркою, висушеною журавлиною листям кропиви та берези сріблястої, омега-3 поліненасиченими жирними кислотами для попередження інфекцій сечовивідних шляхів у котів. 


НАПІВВОЛОГІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛАСОЩІ ДЛЯ КОТІВ МІСТЯТЬ ЛИСТЯ КРОПИВИ, ЖУРАВЛИНИ ТА БЕРЕЗИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАПАЛЬНИХ ПОЦЕСІВ ТА ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я СЕЧОВИВІДНОЇ СИСТЕМИ. 

ДОДАТКОВИЙ КОРМ ДЛЯ КОТІВ.

Показаннядля попередження інфікування сечовивідних шляхів.  В якості додаткової терапії при лікуванні інфекції нижніх сечовивідних шляхів у котів. 

Складкартопля, курка (15%), рідкий крохмаль, жир з оселедця (5%), гідролізована куряча печінка, колаген, листя кропиви (10 г/кг), листя журавлини (8 г/кг), листя берези сріблястої (5 г/кг).
 
Гарантований аналіз: протеїн 16,0 %, жир 7,0 %, вологість 17,0 %, зола 4,0 %, клітковина 2,8 %.
Інструкція із застосування: ласощі дають прямо з руки.

Рекомендована денна норма: Вага кота (кг)   1 3 5 8
 К-ть шматочків в день  4 8 10 15

Доступно в упаковці: 100 г (280 шматочків, одна упаковка розрахована на 30 днів застосування для кота вагою 3 кг)


КРОПИВА (АНТИОКСИДАНТ), ЖУРАВЛИНА (ПРОТИМІКРОБНІ ВЛАСТИВОСТІ), БЕРЕЗА СРІБЛЯСТА (НАТУРАЛЬНИЙ ДІУРЕТИК)