http://www.canvit.com.ua/home/dla-losadej

Urinary

  КАНВІТ УРІНАРИ. Напіввологі функціональні ласощі для котів
Urinary
БЕЗ ЗЕРНА
з куркою
Розроблено і протестовано ветеринарами


Інфекції сечовивідного каналу - це розповсюджена проблема у котів. Дуже часто ці проблеми супроводжуються больовим синдромом, частим сечовиділенням невеликим порціями, як правило, поза межами лотка. Журавлина, кропива та береза срібляста - це природне джерело вітамінів, антиоксидантів та речовин, що попереджають інфекції сечовивідного каналу. Ці речовини володіють антибактеріальними властивостями та попереджають розповсюдження бактерій, утворюють захисний шар на слизовій оболонці сечового міхура, збільшують продукцію сечі та зменшують больові відчуття. 

Функціональні та неймовірно смачні ласощі з куркою, висушеною журавлиною (протимікробні властивості та закислення сечі), листям кропиви (антиоксидант) та берези сріблястої (діуретик), омега-3 поліненасиченими жирними кислотами для попередження інфекцій сечовивідних шляхів у котів. 

НАПІВВОЛОГІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛАСОЩІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КОТІВ З КУРКОЮ, ЩО МІСТЯТЬ 
ЖУРАВЛИНУ, 
ЛИСТЯ КРОПИВИ ТА БЕРЕЗИ, ОМЕГА-3 ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я СЕЧОВИВІДНОЇ СИСТЕМИ. 

Показаннядля попередження інфікування сечовивідних шляхів.  В якості додаткової терапії при лікуванні інфекції нижніх сечовивідних шляхів у котів. 

Складкартопля, курка (15%), рідкий крохмаль, жир з оселедця (5%), гідролізована куряча печінка, колаген, листя кропиви (10 г/кг), листя журавлини (8 г/кг), листя берези сріблястої (5 г/кг).

10 шматочків для кота вагою 3 кг містять:

Висушені фітокомпоненти: журавлина 35 мг, кропива 40 мг, листя берези сріблястої 20 мг, Омега-3 жирні кислоти: (EPA, DHA) 150 мг

Гарантований аналіз: протеїн 16,0 %, жир 7,0 %, вологість 17,0 %, зола 4,0 %, клітковина 2,8 %.

Інструкція із застосування: ласощі дають прямо з руки або додають у корм.

Рекомендована денна норма: Вага кота (кг)   1 3 5 8
 К-ть шматочків в день  4 8 10 15

Доступно в упаковці: 100 г (280 шматочків в одній упаковці, що розраховано приблизно на 30 днів застосування для кота вагою 3 кг)

Артикул:514090КРОПИВА (АНТИОКСИДАНТ), ЖУРАВЛИНА (ПРОТИМІКРОБНІ ВЛАСТИВОСТІ), БЕРЕЗА СРІБЛЯСТА (НАТУРАЛЬНИЙ ДІУРЕТИК), ОМЕГА-3 ЖИРНІ КИСЛОТИ