http://www.canvit.com.ua/home/dla-losadej

Immunity
 КАНВІТ ІММУНІТИ. Напіввологі функціональні ласощі для собак
БЕЗ ЗЕРНА
з ягням
Розроблено і протестовано ветеринарами


Основним завданням імунної системи є виявлення та нейтралізація патогенних та онкогенних агентів, що проникають в організм та відновлення роботи пошкоджених органів та систем. Хронічна інфекція, запалення та пухлини здатні уникати виявлення та усунення імунною системою. 
Канвіт Іммуніти містить клітинні стінки дріжджів (джерело бета-глюканів), омега-3 ненасичені кислоти, спіруліну та шипшину - речовини, що природно зміцнюють імунітет.

НАПІВВОЛОГІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛАСОЩІ З ЯГНЯМ, ЩО МІСТЯТЬ ПРЕБІОТИКИ, БЕТА-ГЛЮКАНИ, ОМЕГА-3 НЕНАСИЧЕНІ ЖИРНІ КИСЛОТИ, СПІРУЛІНУ ТА ШИПШИНУ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ ДОРОСЛИХ СОБАК.

Показання: для зміцнення імунітету в період захворювання та реконвалесценції, для стимулювання продукції антитіл та активації імунної системи в період вакцинації, для прискорення одужання та загоєння ран після операцій та травм, для собак в періоди підвищеного навантаження (тренування, спорт, період зростання, пологи і лактація і т.д.)

Склад: картопля, ягня (15%), рідкий крохмаль, жир оселедця (5%), гідролізована куряча печінка, колаген, пивні дріжджі (джерело мананолігосахаридів), висушена спіруліна (20 г/кг), висушені плоди шипшини 10 (г/кг).

Гарантований аналіз: протеїн 17,0 %, жир 7,5 %, вологість 17,0 %, зола 3,5 %, клітковина 1,5 %.
10 шматочків для собаки вагою 10 кг містять: клітинні стінки дріжджів (beta-glucans, MOS) 50 мг, спіруліна 200 мг, плоди шипшини 100 мг, Омега-3 жирні кислоти (EPA, DHA) 200 мг.

Харчові добавки (в 1 кг): Вітамін С (Е301)  600 мг.

Інструкція з застосування: ласощі дають прямо з руки або додають у корм.

Рекомендована денна норма:  Вага собаки (кг)    1  5  10  20  30   40<
К-ть шматочків в день   2  5  10  15  20   25<
Доступно в упаковці:  200 г (250 шматочків вистачить на 25 днів застосування для собаки вагою 10 кг)
Артикул: can508785


ПРЕБІОТИКИ, SACCHAROMYCES CEREVISIAE (ДЖЕРЕЛО БЕТА-ГЛЮКАНІВ), ОМЕГА-3, СПІРУЛІНА, ШИПШИНА, ВІТАМІНИ C, К