Mobility
 МОБІЛІТИ наппіввологі ласощі для собак


Суглобовий хрящ має обмежені ресурси для самовідновлення та регенерації. З віком, хрящ починає руйнуватися. Уповільнити процес руйнування суглобового хряща та покращити його здатність до регенерації можна досягти за допомогою структурних компонентів, що живлять суглоб. Структурними компонентами хряща являються глюкозамін, хондроїтин та колаген. Інші компоненти, такі як МСМ, гіалуронова кислота, мембрана яєчної шкаралупи, пригнічують запальні процеси та зменшують больові відчуття.

Комбінація хондропротекторів та активних компонентів забезпечують легкість руху, сприяють оптимальному утворенню колагену, забезпечують захист, відновлення та здорове функціонування суглобів. 

НАПІВВОЛОГІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЛАСОЩІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА СТАРІЮЧИХ СОБАК З ПРОБЛЕМАМИ РУХОВОГО АПАРАТУ. 


Показаннядля підтримки розвитку суглобів під час росту, для відновлення і захисту суглобів у активних та спортивних собак, для уповільнення зношування та захисту суглобів у старіючих собак, з надмірною вагою, в якості додаткової терапії при захворюваннях суглобів (остеоартроз, дисплазія).


Склад: картопля, курка (15%), рідкий крохмаль, жир оселедця (5%), гідролізована куряча печінка, колаген, глюкозаміну сульфат (15г/кг), мембрана яєчної шкаралупи (10 г/кг), хондроїтину сульфат (8 г/кг), метилсульфонілметан (6 г/кг), висушена ункарія томентоза (котячий кіготь)(1 г/кг).

 Гарантований аналіз:  протеїн 16,0 %, жир 7,5 %, вологість 17,0 %, зола 4,0 %, клітковина 1,5 %.

 Харчові добавки (в 1 кг): Вітамін С (Е301)  600 мг.

Інструкція з застосування: ласощі дають прямо з руки.


Рекомендована денна норма:  Вага собаки (кг)    1  5  10  20  30   40<
К-ть шматочків в день   2  5  10  15  20   25<

Доступно в упаковці:  200 г (250  шматочків,  на 25 днів застосування для собаки вагою 10 кг)ГЛЮКОЗАМІН, ХОНДРОЇТИН,  МСМ, ВІТАМІН C, УНКАРІЯ ТОМЕНТОЗА (ТРАВА КОТЯЧИЙ КІГОТЬ),  МЕМБРАНА ЯЄЧНОЇ ШКАРАЛУПИ